درباره ما

تاریخچه ما

شرکت سپهر بافت خاورمیانه در سال 1390 در شهرک صنعتی سپهر نظر آباد، فعالیت خود را در زمینه تولید «ژئو تکستایل منسوج بی بافت» یا NOW WOVEN  با هدف بازار های داخلی و خارجی، آغاز نمود.

  • اعتبار
  • دقت
  • کیفیت
  • قیمت
سپهر بافت خاورمیانه

درباره ما

ژئو تکستایل ها، محصولاتی هستند که در فونداسیون ها، زیر سازی استفاده میشود :

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

نقش جداسازی در جاده، زیرسازی جاده، روکش جاده، زیرسازی خط آهن، کنترل فرسایش خاک، کانال های آب، سد سازی، زهکشی، کنترل و نگهداری ضایعات، سیستم جمع آوری مایعات و گاز، حفاظت ژئوممبرین، ثبات و تحکیم خطوط آهن

جنس این منسوجات از الیاف «پلی استر» یا «پلی پروپیلن» می باشد.

منسوجات بی بافت دارای خصوصیات منحصر بفردی همچون (اجرای سریع و راحت، وزن کم، مقاومت بالا، هزینه کم، پایداری طولانی چند ده ساله، تخریب کمتر طبیعت و یکنواختی در اجرا)

اولین منسوج بی بافت دست بشر،نمد می باشد، که ریشه ای چند هزار سالهدارد.

این منسوجات «تاری-پودی وگره ای » نیستند، بلکه از طریق فشار مکانیکی، حرارتی و یا چسب های شیمیایی تولید می شوند.

کاربرد منسوجات بی بافت بیشتر در پروژه های پزشکی و عمرانی و دیگر صنایع می باشد که عبارتند از :
پوشاک کودک و بزرگسال
لایی لباس و لایی چرم
بانداژ
دستمال های خشک کن
لباس های ایزولاسیون و جراحی
انواع فیلتر ها
انواع عایق ها
ژئو تکستایل
مبلمان
موکت

شرکت سپهر بافت خاورمیانه، به منظور تداوم فعالیت های کمی و کیفی و استفاده بهینه خود و کسب رضایت مشتریان، جهت گیری های استراتژیک خود را در خط مشی کیفیت سازمان، تعریف نموده و با مشارکت کلیه کارکنان، نهادینه نمودن آنرا، سرلوحه امور خود قرار داده است.

مشاهده

نتایج ما

ما به پشتوانه شما در این سال ها موفق شده ایم و همراه بر آن هستیم تا تمامی حقوق مصرف کننده رعایت گردد و از آلودگی های محیط زیست جلوگیری شود . امید است تا لبخند بر روی لب هایتان نقش ببندد.

340+مشتری راضی
6کارخانه